Fayans Ustası • Konyada Fayans • Konyada Fayanscı

KURUMSAL

"Ek İşimiz Değil, Tek İşimizdir!" FAYANSCIM.net

Yıllardır Profesyonel Olarak Bu İşlerle Uğraşmakta Olup Müşteri Memnuniyeti ve Malzemelerimizi En İyi Şekilde Değerlendirerek Göze Hitap Eden Uygulamalar Oluşturmaktayız.
İşlerimizde Kalite ve Dayanıklılık Ön Planda Tutularak Müşterilerimize 7/24 Yardım ve Destek Vermekteyiz. Tüm Uygulama Yapılan Alanlarımızda Oluşacak Kullanıcı Hataları Dahil Tüm Kusurlar ve Teknik Arızalar Garanti Dahil Olup Destek Vermekteyiz. Siz Değerli Müşterilerimize En Kapsamlı, En Görsel, En Özel ve En Güvenli Ürünleri Suna Bilmek İçin ARGE Departmanımızca Ürünlerimiz Detaylı Bir Şekilde Kontrol Edilmektedir. Firmamız 2009 Yılında YASİN AKBIYIK & DİLAVER DOĞAN Tarafından KONYA'nın KARATAY İlçesinde Kurulmuş Olup "Geçmişden Geleceğe Emin Adımlar İle..." Slogan Prensip İle Yolumuza Hızla Devam Etmekteyiz...

Her Türlü Fayans Uygulamaları, Granit Uygulamaları, Cam Mozaik Uygulamaları, Doğal Taş Uygulamaları, 3D Seramik Baskı ve Uygulamaları, Alçı Uygulamaları, Dış Cephe Isı Yalıtım, İç Cephe Isı Yalıtım, Ses Yalıtım, Su Yalıtım, Fayans Dekorları, Lavobo Dekor, Banyo Dekor, Tuvalet Dekor, Mutfak Dekor, Alçıpan Tavan Dekorları, Alçıpan Duvar Dekorları, Kalebodur Uygulamaları, Ev Boyama, Ofis Boyama, Bina Boyama, Fabrika Boyama ve Grafiti Duvar Boyama Sanatları İşlemlerini EN GÜVENİLİR Şekilde Yapmaktayız.
 

Firmamız Bir YASİN AKBIYIK Ş.G Grup Firması Üyesidir.

YASİN AKBIYIK Ş.G